View Single Post
  #655 (permalink)  
Vechi 20 sep 2010, 12:12:30
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna Cris!merci de urare si sa ai si tu o saptamana superba!
ceaiul negru rusesc sau ceai rosu...hm,mie imi place mult e asemanator la gust cu cel verde dar totusi diferit si chiar daca pe internet am citit tot felul de pareri cum ca are un gust nasol rau sau miros,etc mie imi place.nu are gust rau nici urat nu miroase.eu il beau fara zahar,asa cum beau toate ceaiurile,si chiar e bun.asa ca ti-l recomand cu toata caldura si e si benefic organismului asa ca poate te pune pe picioare.
insanatosire grabnica!si felicitari pt cantar eu nu cred ca o sa se puna la loc ce ai dat jos daca esti la fel de activa si mananci la fel de bine ca pana acum
parerea mea
AM avut ocazia sa beau un cei japonez, original..preparat cu ceremonia ceaiului de un japonez
Of..of..of..
L-am baut ca era asa de incantat de el...dar are gust si miros de fan am fost cam derutata, ca eu visam la nu stiu ce arome...
Dar macar ma pot lauda acum ca am baut si ceai japonez, si daca o sa mai fiu invitata vreo data la o ceremonie a ceaiului, o sa stiu la ce sa ma astept
__________________