View Single Post
  #6621 (permalink)  
Vechi 04 mar 2012, 08:40:54
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Buna dimineata, dragele mele!
Eu mi-am preluat tura, sunt la serviciu, inceputul meu de saptamana e azi
Aseara nu am luat cina si cu mama lui iubi pentru ca s-a simtit rau bunica lui si a trebuit sa stea cu ea.Dar a venit iubi, am vorbit, am discutat, parintii meu au discutat cu viitoarea mea mama soacra la telefon si a ramas sa se intalneasca saptamana viitoare. Azi-maine incepe sa isi aduca iubi lucrurile la mine, stam la mie pana cand o sa facem nunta, apoi o sa ne mutam impreuna in apartamentul pe care o s ail cumpere viitoarea mea soacraAm avut niste divergente cu iubi pentru ca mama lui e cam disperata sa nu i-l furSi incearca sa ils chimbe acum, sa il intoarca oarecum impotriva mea si aparintilor mei Sper sa nu am probleme din cauza asta, ea e foarte posesiva....Ma rog, sunt mai multe chestii dupa care sper sa nu avem de suferit.Important e ca deocamdata ne mutam impreuna si o sa ne fie bine

Astazi si maine sunt la serviciu, pe zi.Ieri nu prea m-am tinut de dieta, dar azi am forte proaspete.Nici sport nu am mai facut in cele 2 zile libere pentru ca venind si parintii mei de la tara, am stat cu eiRecuperez eu

In meniu azi am asa:md iaurt degresat cu fulgi de porumb, la pranz am toba de porc (de casa) cu branza de vaca si o rosie iar la cina am 2 snitele de porc(la cuptor) cu ardei gras rosu.La gustari portocale si mandarineSunt necantarite, nu stiu sigur cce gramaje au, dar nu sunt cantitai nesimtite

Voi ce mai faceti?Mi-a fost dor de voi, am lipsit mult
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]