View Single Post
  #664 (permalink)  
Vechi 30 apr 2011, 23:53:46
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Monica17 Vezi mesajul
Da!! Stiu, stiu!!! Tocmai pentru ca am ajuns pana aici si acum stau si ma plang imi vine sa-mi dau un pumn in cap... Stiu ca mult a fost si putin a mai ramas, dar... offf! Gata! Trebuie sa-mi revin pentru ca oricum alta optiune nu am.. Nu-mi permit sa ma plang!
Doar ca acum sunt intr-o pasa proasta...
Am iesit cu prietenii mei buni si m-am simtit super cu ei, dar odata ajunsa acasa..m-am uitat la pozele de azi, dar si de ieri si nu mi-a placut ce am vazut .. Burta, gambe marriii, fund si picioare (de astea macar eram constienta), mainile... Offf! Si imi urasc obrajii...
Gata! Nu ma mai plang.. Daca am reusit sa ajung pana aici e clar ca o sa pot merge mai departe.. Nici nu imi permit sa fie altfel, nici nu vreau si nici nu o sa fie..
Se mai intampla sa fim si mai slabi,nu? Asta e.. Uneori greutatile vietii ne coplesesc si oricat de tari vrem sa fim, oricat de mult am vrea sa ascundem...nu se poate la nesfarsit. Trebuie sa fie si momente in care sa ne descarcam.. cred ca e firesc sa fie asa.....
Dar eu nu sunt o fire slaba.. Nu o sa dureze mult, iar maine o sa fiu "ca noua".. Asta e clar!!
Sigur ca da! Se intampla sa mai avem si zile proaste. Lasa ca maine dimineata o sa fie mai bine.
__________________
De vorba cu Mr. J