View Single Post
  #66428 (permalink)  
Vechi 28 oct 2016, 09:30:37
elenavulpe's Avatar
elenavulpe elenavulpe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Numar calorii
Date: 156cm, 89.2kg
Mesaje: 5.986
Aprecieri acordate: 252
Am fost apreciat(a) de 638 ori in 174 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Buna dimineata,
avand in vedere ca am avut probleme in aceasta dimineata (catel cu toxiinfectie alimentara de dus rapid la veterinar, card utilizat fraudulos in tranzactii online de blocat rapid).... nu am avut timp sa ma cantaresc si, ca urmare, o sa presupunem ca am stagnat si in aceasta saptamana.... deci... RAPORT = 87 kg.

Pfffuuu... astept cu nerabdare sa ma intorc la veterinar, caci acolo am lasat "fiara" cea fioroasa si bolnavioara ca sa recuperez baietelul. Sper sa fie bine si sa inchei ziua mai in calm...

De altfel, in aceasta saptamana am blocat doua carduri, cel vechi pe care au incercat sa mi-l foloseasca miercuri dimineata si cel nou (emis miercuri dupa-amiaza) pe care au incercat sa mi-l foloseasca azi-noapte.

... a fost o saptamana financiara de mare angajament. Ideea principala si extrem de buna este ca nu-mi lipseste nici un ban... dar faptul ca cineva a incercat sa imi fure creditul )... nu este chiar cea mai linistitoare dintre situatii....

Hai sa avem un w.e. calm, linistit si fara intampinari!
Va pup.
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui elenavulpe:
frumoasa (28 oct 2016), gabiy (28 oct 2016), gily (28 oct 2016), polyana (28 oct 2016), rozica1965 (28 oct 2016), Zoe (28 oct 2016)