View Single Post
  #668 (permalink)  
Vechi 24 oct 2014, 12:48:33
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: mini de revelion-concurs de slabit toamna 2014

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Am si eu o febra musculara dupa clx - ul de ieri...... Maine sper sa fiu in stare de inca un circuit
Meniu joi
m1: cafea cu lapte si pizza de casa cu blat integral, snca legume multe si branza
m2: capsuni
m3: pizza
m4: un mar mare
m5: ciorba de salata, ultima lingura de tocanita de cartof ramasa, cioco neagra
Am avut de cateva zile pofta de pizza, si azi am facut una delicioasa. Pe maine am in plan una cu ciuperci. Am observat de ceva vreme ca nu mai pot bea cafea dimineata, asa ca de maine fara ea. O sa imi incep.ziua cu altceva.
Acum ma gandesc si eu la o prajitura conforma cu nuca si gem:p .... Nu stiu cand am curaj sa incerc ceva.

Laura, nici eu nu am putut sa mai beau cafeaua dimineata dupa ce am ramas insarcinata, m-am cam dezobisnuit de ea...mai beau cateodata, cu muult muult lapte si beau din ea o zi intreaga
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CCristina D:
corinnef (25 oct 2014), Laura (24 oct 2014)