View Single Post
  #6717 (permalink)  
Vechi 07 mar 2012, 22:56:22
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
Pai sigur asta este.. d'aia nu te ambitioneaza ideea miresica ca mai ai timp... Eu nu Pe mine ma mai desart 5 luni asa ca e motiv mega bunsa bag tare Toti gresim ca suntem oameni... trebuie sa te gandesti ca nu are nimic subconstientul sauinconstientul Functioneaza atat timp cat te aflii pe slabute In timp si incet se fac lucrurile de calitate... Asa ca nu te mai invinovatii atat pt ca mai dai si gres... Din contra ai dar gres astazi si iti mai da cateva zile de fortza.. ca subconstientul ala lucreaza si zice"uite ce ai facut" Munceste.... Hai ca o ia razna si mintea mea la ce spun aici) la cat intri la munca?Chiar ce lucrezi?
Sunt deja la munca, sunt receptionera la un hotel
Cam asa e, cat timp stau pe slabute, nu are decat sa fie bine ZIc si eu
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]