View Single Post
  #6725 (permalink)  
Vechi 07 mar 2012, 23:24:54
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Diana, hai ca vom reusi amandoua... hai sa ne ajutam reciproc, dar nu stiu cum sa facem sa ne transmitem niste motivatie de la una la cealalta. Vad ca niciuna din noi nu s-a molipsit de la Roxi, ca fiecare o mai da in bara din cand in cand

Nu se poate sa nu reusim si noi, sunt convinsa ca vom iesi si noi invingatoare in lupta asta cu kilogramele....le venim noi de hac
Eu tot incerc si tot incerc...Bine, am fost tentata de mancarurile bune ale mamei, de dulciurelele aduse de ei de multe multe chestii si de oboseala.Dar hai, Miha, hai ca maine e 8 martie.Tickerul l-am modificat.Hai sa incepem maine,de ziua femeii, sa ne facem cadoul asta.Ce zici, ne "confruntam"cu meniurile?Ne tragem de maneca?Facem sport?Pe bune, ca daca nu, disper!!!
Fir-ar ele de 8 kile!!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de happygirldiana; 07 mar 2012 at 23:27:04.