View Single Post
  #6886 (permalink)  
Vechi 13 mar 2012, 16:14:24
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Ceau scumpa, cum a fost ieri pe la servici?
Buna,Ralu!A fost frig in primul rand,apoi a fost o noapte lunga.Ba chiar am atipit la un moment dat Dar am citit, am stat la tv,a trecut destul de bine.Sa vedem cum e noaptea asta
Tu ce faci?
Citat:
Anterior postat de bzzz Vezi mesajul
O zi minunata DianaCe faci?Cum esti?
Buna, Buburuzica!Ce sa fac...ma pregatesc de dport, am dormit de la 10 pana la 14, am luat pranzul cu iubi, acum bau un ceai si 20 de min fug la sport

Tu ce imi spui?Ce ai facut azi?
Citat:
Anterior postat de marinella Vezi mesajul
Buna Diana! Am rasfoit putin jurnalul tau si ma regasesc in unele aspecte... iti admir efortul si bafta in continuare. Te astept in vizita si pe la mine... o sa am nevoie deoarece sunt la inceput de drum!
Buna, Marinella!Bine ai venit in casuta mea!Clar o sa trec sa te vizitez si o sa te sustin in procesul de slabire.Nu stiu daca sunt de admirat, stiu doar ca vreau sa slabesc si ca nimic nu ma va mai opri:nicio o tableta de ciocolata,niciun croissant,nicio eugenie
Te pup si te mai astept,acum trec la tine sa te cunosc mai bine
Citat:
Anterior postat de bellajane Vezi mesajul
Buna,Ioana!
Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Neatza Diana! O zi usoara sa ai!
Cum merge cu sportul? Vad ca tragi tare Eu nu am mai facut de o saptamana ca am facut o intindere de muschi si pana nu imi trece nu fortez, dar mi-e ciuda ca stau degeaba si muschii nu lucreaza
Salutare,Clau!!Cu sportul merge binisor,nu fac atat de mult precum as vrea, deocamdata sunt la 30-40 de min.Dar cresc usor,usor,vreau sa ajung iar la o ora si ceva de sport,ca tare bune mai erau rezultatele

Da,mai bine ca nu fortezi.Eu asta am patit astavara dar am fortat,am bagat sport in continuare si era o durere insuportabila la un moment dat.Sa nu iti fie ciuda,asteapta sa te recuperezi si revii in forta
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]