View Single Post
  #6899 (permalink)  
Vechi 22 iun 2012, 19:44:04
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

imi parea rau ca nu mai merg in california.. dar ce sa fac daca nu sut bine primita.. am suferit mult, si ca nu pot s aimi vad nepotica noua.. s-a razbunat bine pe mine..
ce sa ii mai scriu,, s-a imbolnavit mintal.,. fratemiu de cand cu pamantul..si s-a copt mai tare problema.. are asa o ciuda pe toti.. daca afla ca cineva comunica cu matusa aia.
si eu credeam ca e o cearta mica intre frati, si ca pana la urma o sa accepte sa venim.. nu credeam ca o sa fie asa serios..
am vb si cu tata, si cu fratele mai mic.. le-am zis ca fel de nora au.. ca de el stiau ca e obsedat de pamant.. stiti pov din cartea ion.. parca i-a fost predestinat .. il cheama ionut.. l-a ajuns blestemul pamantului.
mi-a vb sotul.. a zis sa uit de ei.. ca si asa is departe de toti... si erau si inainte.. dar era frumos sa mai comunic cu ei..
si california nu pleaca nicaieri.. o sa mergem chiar daca ei nu o sa mai fie acolo.. numai sa avem banuti'
deocamdata vara asta mergem cu feribotul pe insula vancouver.. e f frumos acolo.. chestii turistice.. in orasul victoria, la care visam de 3 ani.. si o sa stam cu cortul pe acolo.. 2 sapt..s a uitam de toate.. si vb lui.. sa facem acolo bebelusuul.. ca o sa fim relaxati. haha sa socotesc macar cand is la ovulatie hahaha/... ca am impresia ca luna asta de la atatea suparari nu o sa fie nimic haha
o sa imi iubesc eu copii mei.. si nu o sa mai mai intereseze de nepoti
si nu o sa zic la nimeni.. mai ales lor aia rai
la kg.. stau bine.. credeam ca m0am ingrasat, ca am mancat tort.. dar cred ca de la suparare am fost chit.. ca ieri nu mancasem nimic.. numai seara la servici vedeam stele verzi de foame.. si mai furam cate un cartof pai
si o feliuta de castravete murat uh ce bun ee.. si fetele radeam ca daca am pofta poate is gravida.. deh. in gandul meu cand sa fiu ca nici timp de love nu am avut.. hahaha
dar o sa fie..
ma gandesc sa mananc si eu carne si salate.. si supe.. ca iar imi merge greu tranzitul...
radea sotul.. ca lui ii merge burta prea mutl. ca a combinat tort cu suc.. hahah, la mine nu merge
la mine nu e cald deloc.. adica a fost ieri inabuseala.. la 20 si ceva.. nu imi imaginez la 37 cred ca as lesina.. aveti grija..
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat