View Single Post
  #69 (permalink)  
Vechi 12 mar 2012, 15:14:11
violeta4's Avatar
violeta4 violeta4 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mai 2011
Locaţie: sannicolau mare, Romania
Vârsta: 40
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum modific datele de inceput?

buna ziua fetelor! am si eu o problema si nu stiu cum sa fac, cui sa ma adresez! am pus aproape acelasi post si la "subforumul " unde postez aproape zilnic, insa nu mi-a raspuns nimeni pana acum! prin urmare, cred ca ceva nu functioneaza bine la contul meu:
1. nu pot pune nicio poza, indiferent de unde as lua-o! de atasat fisier imi merge, dar ca sa fie poza mare, nu! am incercat de nu stiu cate ori....si cand dau previzualizare, nu imi arata fotografia! ci doar "icoana" aia ciudata, ca nu este nimic acolo!
2. nici linkul de la youtube nu imi merge!!!!
3.si acum vad ca nu imi mai merge nici casuta de mesaje "vezi discutiile slabutelor", nu se incarca!

si intrebare:
voi va selectati de la fiecare mesaj culoarea, fontul si marimea? ca eu m-am saturat de fiecare data sa fac lucrul asta! cu toate ca mi-am modificat de la "setari profil", cand "raspund la subiect" imi scrie asa, insa daca il previzualizez sau chiar il trimit, mi se vede standard! asa este si la voi?
chiar mi-ar fi de folos daca as primi un raspuns!
nu stiu daca am postat unde trebuia, dar nu am gasit nicio rubrica privind "bug-urile" contului pe acest site!
__________________
"Am inteles ca un om poate avea totul, neavand nimic...si nimic, avand totul" (M.Eminescu)

"Doua lucruri sunt imposibile: a vedea cu ochii pe Dumnezeu si a povesti dragostea" (Adrian Paunescu)

Răspuns cu citat