View Single Post
  #6929 (permalink)  
Vechi 20 mar 2013, 21:53:34
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

tare baba ta..ce-ti face cand te vede ca dormi,te inghionteste cu bastonul?da cand doarme de pranz de ce nu profiti si tu..sau te controleaza fiica-sa sau cineva..?dei csi maine esti libera? super,credeam ca numai duminica..eu asa aveamImi crestea licheni de atata asteptare(voiam sa scriu muschi,da a nu se intelege doamne fereste ca faceam ceva sport )
Nuuu,nu are baston,saraca e la pat,nu se poate misca..dar cand vede ca ma pun in pat la somn dupa maxim 30min incepe sa ma strige sa ma scol,dar tare urla,ca ea vrea una sau alta...dar de fapt nu vrea nimic..incepe sa zica ceva si apoi uita ce...deci face asa numai ca sa nu lase omul in pace,asaa a facut mereu cu toata lumea..si dimineata am de facut curatenie(asa in mare ca nu are cine murdari)dar dau cu mopul in toata casa si e fff mare,pana mananc,beau cafea,fac sportul...tre sa pregatesc mancarea de pranz si dupa ce mancam vreau odihna si eu dar nu se poate mereu...si nu,nu ma controleaza nimeni,doar ficasa babii vine de 2-3ori pe saptamana cate maxim 30minute...in rest nimeni...la cateva luni mai vine cealata fata a ei sau copiii ei care locuiesc la pisa,adica ei fac cu randul in fiecare luna vine cate unul pt maxim 1sapt..dar nici atat..
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui azra:
manumanuela (20 mar 2013), VentoFreddo (20 mar 2013)