View Single Post
  #6959 (permalink)  
Vechi 15 mar 2012, 19:54:36
bzzz's Avatar
bzzz bzzz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 22 nov 2009
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 38
Dieta: personalizata
Date: 151cm, 50.8kg
Mesaje: 2.020
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Buna, Buburuza frumoasa!Multumesc la fel
Azi sunt libera, maine intru de zi
Doar ce am terminat cu treburile, acum ma apuc ca imi "doftoricesc"degetul
Mai tarziu biciclesc un pic, fac un dus si trec la pat ca mi-a ajuns pe ziua de azi.Dar toate astea dupa ce o vizitez pe mama soacra.Tu ce faci?

Imi pare rau ca nu ama vut timp sa va vizitez pe fiecare in parte aziMaine ma revansez
Bravo ai fost harnicuta... Si eu astazi am fost harnicuta.. M am trezit la 8dimi am gatit,am facut curatenie,am fost la nepotelul meu am stat si cu el..acum sunt la munk si astept sa se faca 22 sa merg aksa si sa mi fac sesiunea de sport.. O seara frumoasa si spor la munk pe maine.. Mi am amintit de deget ..ce ai patit?
__________________

Nimic nu slabeste si nu distruge corpul omului ca o lunga inactivitate fizica. (Aristotel)



bzzz, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1711 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1194 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1453 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]