View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 06 sep 2012, 12:17:35
Geanina93's Avatar
Geanina93 Geanina93 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 51.3kg
Mesaje: 114
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Eliminarea totala a celulitei

Buna! Si eu imi doresc sa scap de celulita odata pentru totdeauna desi sunt tanara, am numai 18 ani, am celulita destul de vizibila, chiar si atunci cand nu imi strang pielea si sunt complexata de lucrul asta de 1 luna de cand m-am apucat de sala se vad mici imbunatatiri in ceea ce priveste aspectul pielii, dar e nevoie de mult mai mult...
Stiu ca in trecut am folosit o crema pentru masaj anticelulitic de la Elmiplant si a fost foarte buna, doar ca nu m-am tinut de ea in totalitate (prost obicei, ma plictisesc repede), acum insa sunt decisa sa schimb asta si imi fac masaj de doua ori pe zi cu un aparat de masaj si cu crema asta plus scrub in dus de 2 ori pe saptamana cu zat de cafea si ulei de masline
__________________
Geanina93, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1905 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1388 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1389 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat