View Single Post
  #7 (permalink)  
Vechi 29 nov 2009, 20:17:13
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Casutza lu Moni, o grasutza cu aspiratii suple!

Citat:
Anterior postat de moni boni Vezi mesajul
eee..ce primire plina de imbratisarimersic miss!
vreau sa va povestesc care e planul meu magnific!
Enervata din fire pe propria mea persoana....sub egida "gata fata ca daca nu vei fi taiata de craciun in loc de porc" am zis...alaltaieri "ho".
Aveam 83.9 kg,fiind in toata maretia feminina cu putinta de rotunda.Azi am 82.2 kg..si pana de caciun sper sa ajung la 75 de kg!Sper,vreau pot...ca o sa trag tare!
Nu de altele dar ma duc la soacra mea dulce-acrisoara de craciun si filfizoana de ea nu prea suporta surplusurile( doar daca sunt in portmoneu).
Si acum vreau,VA ROG FRUMOS, idei...sugestii despre regimul disociat
nici nu stiu daca sunt pe schema care trebuie: 3 zile carne, 3 zile legume si fructe si 3 zile lactate.
Muciumex in avans!
mai facut sa radsi cu soacra si cu 'gata fata ca daca nu vei fi taiata de craciun in loc de porc" am zis...alaltaieri "ho".pai unte in legatura cu regimul disociat mai este o fata aici care tine acest regim numai ca il tine pe cel de cate o zi..si eu cred ca e mai bun asta..rezisti 3 zile cu acelasi aliment?nu tiar fi usor numai o zi??daca te intereseaza ori intri in jurnalul de la grasuta94 la slabuta 68 ori vezi ca ai la dieta disociat..si vezi acolo toate parerile fetelor....
sport faci??ca stii ca e fff important nu??mult succes in continuare..si sigur vei ajunge la 75 pana de craciun
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”