View Single Post
  #70615 (permalink)  
Vechi 18 apr 2018, 12:27:38
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Hristos a inviat ! Bine v-am regasit fetelor Care fete ?! Astazi este vineri si ma gandeam ca va gasesc pe toate aici. Liniste si liniste si liniste Nimeni nu mai aduce nimic nou , nimeni nu-si mai impartaseste experienta. Jurnale ....ioc... Starea asta nu ma mai aduce aici. Parca nimeni nu mai are chef de viata. Fiecare face ce stie, bine rau, si vine cu niste cantare stationare sau zero. Mie nu mi s-a intamplat niciodata ,in experienta mea indelungata cu cantarul, sa fie identica greutatea de la o cantarire la alta. Motorul , Rozica, nu mai are pofta sa sustina jurnalul. Problemele ei sunt ale ei.
In 2010, cand eu am venit la Slabute , era o incantare sa intri . Erau fete care chiar studiau nutritie si veneau aici cu o multime de sfaturi si retete de a aduce ,,OITELE RATACITE,, in tarc . Jurnalele zbarnaiau. Off asta este. Caut SLABUTELE.RO de atunci dar nu le mai gasesc. Imi pare rau. Au imbatranit Voi intra si maine in speranta ca voi gasi ceva postat la cuvintele mele.
Am tot respectul ,pentru oamenii care, incearca sa faca ceva pentru trupul lor si pentru psihicul lor. Eu, am incercat o viata si stiu ca nu este deloc ,dar deloc, usor.
Ne mobilizam ? Roziii !!!
In perioada aia ,de care amintesti tu,nu exista fb! Acum,majoritatea pe acolo stau! Cand am un pic de liber si eu tot acolo sunt! Toata lumea are treaba sa puna 100 de cafele dimineata,100 de noapte buna ,100 de rugaciuni,sau bancuri(ca mine !Tu,Mari...nu tot pe acolo esti mereu? Daca am avea chef de slabit ,am fi pe aici.......dar ce sa spunem ,daca nu avem chef?
__________________
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
gaboritza nelly (22 apr 2018), marilo (18 apr 2018), Michelina (19 apr 2018)