View Single Post
  #708 (permalink)  
Vechi 03 nov 2010, 09:39:13
Ciucik's Avatar
Ciucik Ciucik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 82.0kg
Mesaje: 692
Aprecieri acordate: 21
Am fost apreciat(a) de 89 ori in 67 mesaje
Implicit Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik

Buna dimineata, Soareeeeeeeeeee!!!! Mmmmmuah!

Este momentul sa recunosc in fata natiunii ca am sfeclit-o... Dupa cum o sa vedeti in meniul meu de mai jos, nu am avut nici o problema pana la gustarea nr 2... am papat conform cu "standardele de calitate si cantitate" si viata a fost roz... Problema a aparut la plecarea de la munca... ne-a luat sefu' cu masina (eram 6 - doi barbati in fata si 4 pufoase in spate si nu vreti sa stiti cum stateam incalecate acolo una peste alta )... a iesit cu o mare caterinca bineinteles Ideea e ca de bine ce era dispus, l-a pus ala cu cornitze pe sefu sa opreasca la un fast-food, unde ne-a facut cinste la fiecare cu ce a vrut... clatitele si covrigii au fost la mare cautare si ..... am cedat... mi-am zis ca ar fi mai grav sa o dau pe clatite cu cioco, dar...am dat iama in covrigi... Nu vreau sa ma scuz, dar chiar imi era imposibil sa zic "nu" cand erau 5 persoane in jurul meu, toate bagate cu nasul in bunatati... Ata ete! Am sfeclit-o! Imi pare rau pentru ca stiu cat de greu mi-a fost alaltaieri sa ma abtin... Normal, acasa nu am mai mancat nimic seara, dar...pacatul a fost facut si am pierdut si cele 5 puncte pentru concurs.... In amintirea acelui gest pacatos, va invit sa tinem un moment de reculegere........................................ .................................................. .................................................. .................................................. ..............................
Acest membru apreciaza mesajul lui Ciucik:
miris (29 aug 2013)