View Single Post
  #7118 (permalink)  
Vechi 06 sep 2012, 10:01:21
coco23's Avatar
coco23 coco23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Hai ca sigur nu mananci ca o purcica, uite ca te mentii, cum necum

Asa ca stai linistita, sigur e de la balonare senzatia ca mananci ca o purcica.

Singurica? asa mult? Ia-ti si tu un catel de rasa mica, un pechinez, o pisica sa iti tina urat

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
hello fetele nu prea am mai trecut pe aici prin casuta .. ce se mai aude, cum mai merg dietele ?
uoff eu nu stiu ce am de vreo 2-3 zile ca pur si simplu parca imi e foame intr`una as manca intr`una noroc ca inca mi`am pastrat traditia si seara este regula mea nr.1 : dupa 7-7jum nu mai iau nimic in gura ! doar ca degeaba daca bag in mine ca purcica toata ziua trebuie sa ma pun la punct !
oricum .. parintii mei vor pleca in strainatate zilele astea .. maine sau poimaine .. iar eu voi ramane singura o sa mai treaca bunica prin weekenduri pe aici, dar oricum o sa`mi fie destul de greu sper sa nu cad in vreo depresie sau altceva .. e bine totusi ca incepe scoala si voi avea activitate, nu o sa am prea mult timp sa ma gandesc la singuratate pt ca dupa scoala o sa ma odihnesc putin, apoi invat si imi mai si gatesc seara .. printre astea vreau neaparat sa strecor si 30 de min de sport macar de 3-4 ori pe sapt .. si cam atat ca m`am intins la taina
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]