View Single Post
  #7130 (permalink)  
Vechi 06 sep 2012, 16:44:52
coco23's Avatar
coco23 coco23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Asa e, cu catelusii e de munca, trebuie dresati. Ca daca ii dresezi, nu ai probleme.

Lasa ca iti citesc diseara meniul, iti zic eu daca e in capul tau impresia asta ca mananci prea mult ca tare cred ca asa este.

@Polux: eu nu am fost la mare anul asta, nici nu am avut cine stie ce timp, dar parca muntele imi place mai mult

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
asta ma mira si pe mine .. ca inca ma mentin
totusi in capul meu cred ca de la faptul ca mananc mai mult, am impresia ca ma ingras, ca imi creste burta, sunculitele .. desi m`am pus pe cantar si este la fel
tocmai ce am dat la cineva catelusa, aveam una mica .. dar nu imi mai iau .. e prea greu de intretinut pur si simplu isi facea nevoile din 10 in 10 min prin toata casa si mirosea urat, trebuia frecat intr`una .. si dupa ce ca eu sunt cu dezordinea, in niciun caz cu ordinea .. nu am nevoie de inca cineva care sa faca pe langa mine
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]