View Single Post
  #719 (permalink)  
Vechi 29 mar 2010, 09:32:31
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Alynuta, de abia astept pe 31 martie, mai ales pentru masuratori, ca de cantarit m-am cantarit vineri si probabil ca mari schimbari nu vor fi, sau cine stie ..un 78.9kg!!!!Hmmmm.Dar s-a schimbat forma corpului, am inceput sa am talie, burta e f trasa fata de 84kg si picioarele sus parca sunt mai subtiri.Sunt f curioasa de masuratori!!!Te pup
Sa-mi spui ce mananci azi.Eu o sa scriu dupa ce ajung la serviciu ca nu stiu ce mi-am comandat!!
Azi cred ca o sa intru putin ca am mult de munca la serviciu, dar imi fac timp pentru voi, ptc ma simt fffffffffffffff bine aici
va pup
De abia astept sa vad schimbari la voi,o sa ma bucur din tot sufletul pt reusitele voastre ,chiar ma simt bine aici cu voi si cred ca atunci cand nu o sa pot intra o sa va simt lipsa ,dar o sa incerc sa intru mereu
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]