Subiect: Jurnal Sashy
View Single Post
  #73 (permalink)  
Vechi 23 iul 2010, 17:03:51
sashy's Avatar
sashy sashy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2010
Locaţie: cartier Moldova, Romania
Dieta: rina
Date: 162cm, 73.8kg
Mesaje: 326
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Sashy

Buna fetelor,
Azi mi-am luat pauza la ora 7 si am inceut cu o jumatate de ora de bicicleta.
Clar nu pot 100 ...prea visez cu ochii deschisi, decat daca le fac separat, cate o jumatate de ora plus mers pe jos , putin dar pentru mine valoreaza mult, plus stres.... asa ca au avut de unde curge sudorile de pe mine. Mai inainte am mai bagat o jumatate de ora de bicileta

Astazi ZIUA 4
Dimineata am avut in meniu cafea (bauta dupa bicicleta) si o felie de paine prajita.
La pranz: 200 ml suc de portocale si1 cutie iaurt natural. La portocale am tradat ca am mixat toata portocala, nu am baut doar zeama ei ..
Iar acum urmeaza cina 1 ou fiert tare + 1 morcov ras + 250 g branza de vaci.
Cantarul meu nu a aratat prea bine astazi, a aratat dimineata 66.4...fluctueaza....insa astazi am mai observat doua modificari fizice la mine. Printre perinitele de grasimi au inceput sa se contureze umerii iar pantalonii sunt mai largi. Vedem cand se stabilizeaza valoarea cantarului.
Mare dreptate a avut cine a spus sa nu ma cantaresc zilnic.
Nu stiu cat conribuie dieta asta, cat contribuie in fapt ca nu mananc paine si fac sport.
A2a modificare este la pantaloni...chiar se simte. Veti rade, dar intentionez sa ii spal sa vad daca s-au largit din cauza purtarii sau pentru ca amm slabit intradevar.
Am constat ca in cazul dietei rapide, slabesti, dar nu se vede imediat pe corp, carnea se aseaza in cateva zile.
Sincer va spun, cu mana pe inima, nu ma simt slabita. Primele zile au fost mai grele.
Vom vedea cum sunt urmatoarele.
Va pup.
Am sa incarc si poze de inainte de expozitie..... Bihhhhh oribile sunt....