Subiect: Jurnalul Paulei
View Single Post
  #731 (permalink)  
Vechi 02 mar 2012, 19:52:37
gabi23oct's Avatar
gabi23oct gabi23oct este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 13 feb 2012
Locaţie: iasi, Italia
Vârsta: 40
Date: 169cm, 100.6kg
Mesaje: 498
Aprecieri acordate: 134
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 59 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Paulei

Citat:
Anterior postat de paulla Vezi mesajul
Am chiulit...
Am fost la mama... si la munte... 4 zile splendide. M-am indragostit din nou si irevocabil de peisajele montane. Iar ma ia nervul... ce caut eu in Bucuresti.... Mie imi place sus la munte dar imi place si la mare....

Si anul asta desi ma duc sa fac tratament la Techirghiol... am sa fug si pe litoral... si vreau sa imbrac costum de baie. In costumul de baie in care arat bine la 80 de kg... in ala vreau .
Asa ca... de mancat n-am mancat mult, am cam baut... ca de au fost si chefuri... si no, asa-i la munte. Dar am facut miscare... multa Acum ma doare iarasi spinarea.. dar macar stiu de ce, nu ma doare de munca, ma doare de la bucuria ce mi-am facut-o.

Indur cu stoicism, incord muschii abdominali ascunsi undeva intre 3 burti ... zambesc si continui batalia
buna frumoaso!!!
ma bucur pt tine ca ai fost la munte, caci e superb si cu sigurantza ti-ai incarcat bateriile . acum o sa ai mai multa putere de munca
imi pare rau sa aud ca ai probleme de spate, stiu cat sunt de dureroase. pupici ca sa treaca
la Techirghiol eu nu am fost niciodata ai mai fost acolo? cum e?
weekend placut, scumpica
__________________
Jurnal dana (gabi23oct)
gabi23oct, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2045 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1528 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]