View Single Post
  #7364 (permalink)  
Vechi 28 mar 2012, 12:44:53
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de bebelusha Vezi mesajul
ce sa mai zic..si eu la fel..mai ales ca eu am "aliat" si vremea asta: intuneric si ploaie marunta..help me..de-abia ma tin in fund pe scaun a nu dorm...noroc cu voi, vb ta
Citat:
Anterior postat de bebelusha Vezi mesajul
p.s. ti-ai mai facut rulada de pui ca nu mai stiu?
eu aseara am facut pilaf cu spanac..bunaciune..recomand :
Nu am mai facut, Bebelina, numai de-astea nu mai aveam chef....Bibileli din asteaAm aruncat niste legume intr-o oala, le-am lasat la fiert si am pus condimente si gata gateala.Nu am stare sa gatesc cine stie ce mancaruri momentan.No time, no money, no...sleepBine ca tot ce am gatit, dietetic am gatit, mai putin placinta sora-mii cu mere

Si eu tot pe scaun stau si nu mai pot, ma doare spatele si am chef de plimbare dar...nu, eu stau aici pe scaun, imi maresc fundul cat pot de mult
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]