View Single Post
  #739 (permalink)  
Vechi 16 iul 2010, 10:19:20
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Buna Fulgule...multumesc de suc,cel verde e al meu..
Christa o zi buna si sa reusesti sa faci tot ce ti-ai propus..
Pe mine in gradina m-au ajutat fetele m-ai bine zis au fost ele eu doar le-am spus ce sa faca...azi cred ca termin si eu curatenia....si o sa fac doar conopida si sos la ea ....trebuie sa merg pana la Deva sa-mi cumpar un boiler pt.apa calda la centrala....astept sa-mi vina cineva cu pompa sa-mi curete fantana ca e apa urata si miroase de la atatea ploi...chiar nu stiu ce-o sa reusesc sa fac azi si ce ramane pe maine....
Azi de dimineata asa as fi dormt,dar parca vad ca dimineata la prima ora fac ochi....m-am trezit ...am papat,rosie jumate cu piept de pui afumat,kaizer nu avea nici unpic de grasime,branza dulce si sarata...un ceai de ginseng cu scortisoara....si la serv..la mine am un mar si un iaurt activia....ma asteptam ca dupa combinatia de iericiorba fasole verde cu pepene sa bombardez wc.dar se pare ca am reacti inverse si nu e o noutate...eu m-am constipat...daca papam ardei umplut cu orez ciuperci si stafide m-ai ziceam dar nici nu m-am atins de el...poate azi sau m-ai bine pap piept de pui la gril cu legume dar asta inseamna sa si am timp sa -mi fac....nu stiu ce se intampla dar in ultimul timp toate s-au adunat si nu mai reusesc sa le pun la punct.....vreau in concediu...vreau sa lenevesc si sa citesc....mie dor.....de putin timp liber...sau macar de timp sa le pot face pe toate...uneori ma simt atat de obosita de am senzatia de voma....