View Single Post
  #7482 (permalink)  
Vechi 18 oct 2010, 15:28:34
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de roxy04 Vezi mesajul
buna fetele wow dar mult a ti vorbit am stat o gramada pana v-am citit am venit in fuga sa deschid calculatorul sa va povestesc ceva de care sunt foarte mandra astazi a fost ziua unui coleg si ne-a servit cu bomboane..am luat bomboana am puso pe banca m am uitat la ea ..(tare as fi mancat o )..am luat bomboana si i-am dato unui coleg...apoi o colega a adus foarte multa ciocolata si ne-a servit si de fiecare data am refuzat...am fost cu fetele la chiosc dar nu am luat nimic( eu eram prima care ieseam plina de cornuri si dulciuri) si cand am ajuns in clasa ele mancau cornuri eu am mancatun mar luat de acasa. fetelor am rezistat tentatiei ma simt foarte mandra de mine. multumesc slabutelor m-ati motivat sa rezist tentatiilor si sa fac ceva pentru mine si pentru viata mea...multumesc mult !
Felicitari Roxy!!!!!!Si eu am fost cuminte azi desi am avut de aranjat exact dulapul cu dulciuri ....erau acolo si batoane lions,nuts,caramele ,biscuiti si cate si mai cate ispite ca sa nu spun de maldarul de ciocolati printre care si din alea crocante cu cereale dupa care sunt in cap!Dar pt ca am avut asa mare noroc la cantar ma andeam ca atat cat are un baton (nr de calorii) o sa aiba jumate din pranzul meu si o sa fiu si satula dupa ce ieri am rabdat de foame cu meniul ala de 2 lei!
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin