View Single Post
  #76 (permalink)  
Vechi 02 mai 2010, 20:21:24
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: E anul meu, ma casatoresc!

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna si bine ai venit lavinia vad ca si tu esti in it
Astept mesajul tau. cum sa ne plictisesti? suntem aici pentru asta si sa sti ca e adevarat.: unde-s multi puterea creste si kg dispar
Deci ,sfatul meu este sa papi sanatos, sa renunti la painica, fainoase, paste(avand in vedere ca esti la mama lor) si sa papi carnitza slaba si lactate degresate.
deci, o alimentatie sanatoasa. pe langa asta sa adaugi niste sport si pana in august o sa arati super in rochita de mireasa.
nu trebuie sa te grabesti, mai incet ca e mai sigur
mult succes
Andra,
Sa iti povestesc ca paine nu mananc de 7 ani, de nici un fel, nimic din ceea ce inseamna paste fainoase si derivati, fara prajeli, fara margarina, unt, smantana, sosuri, nu mananc mancare gatita, doar salate fara ulei si cu otet balsamic, fructe insemnand grefe multe si mere,(ATAT), ciuperci fierte, si carne de pui fiarta, ton. Aici lactatele imi fac probleme, nimic nu imi place, branzeturile ma tin departe de ele, insist ca sunt grase si ma tem sa nu ma ingrase iar ricota am incercat cateva saptamani si nu mai pot, e gretoasa. Beau doar apa cand imi este sete si trist dar beau mult ness. Ca efort fizic, merg cu bicicleta ff mult, ca orar alimentar, dimineata nu am mancat in 30 de ani niciodata, pe la 12 incerc o rosie cu cateva masline verzi, intre 4-6 mananc o salata mai mare fara ulei si un fruct pe seara la tv.