View Single Post
  #76 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 23:25:14
choco's Avatar
choco choco este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: incerc sa mananc cat de cat sanatos :)
Date: 160cm, 48kg
Mesaje: 1.161
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit choco

Citat:
Anterior postat de Renee Vezi mesajul
ehe cioco. se pare ca din cand in cand si tie ti se pare ca i'ai dat corpului destul combustibil dar se pare ca ar mai fi avut nevoie de cv calorii...

deci... ai slabit. ah, numai cand ma gandesc la satisfactia pe care o ai
(sau pe care ar trebui sa o ai) imi vine sa rontai toata viata morcovi si salata

hmm, si in cazul in care inca te mai gandesti la vergeturi, la mn s'au diminuat cele rosiatice prin masaj anticelulitic cu ulei de masline.eu ma bucur si pt cele cateva vergeturi care au cedat, chiar daca mai am moooolte altele rosii... trebuie sa ma obisnuiesc cu gandul k le voi avea toata viataeh, ma descurc eu

ms pt urarea de ziua mea

sper ca problema ta cu stomacelul sa nu fie cv serios... si eu iti urez sanatate.......
mersi frumos!deocamdata stomacelul e bine,sa vedem maine dimineata(sau mai bine zis pe la pranz ca atunci ma trezesc ).sunt satisfacuta ca am slabit,iti dai seama,dar nu ma las pana nu dau jos toata burtica!o voi ataca cu mult sport si rabdare.hai ca se poate!.mersi ca ai trecut pe aici,te mai astept
choco, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]