View Single Post
  #760 (permalink)  
Vechi 09 ian 2011, 18:38:19
choco's Avatar
choco choco este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: incerc sa mananc cat de cat sanatos :)
Date: 160cm, 48kg
Mesaje: 1.161
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit choco

Citat:
Anterior postat de Cassy Vezi mesajul
CHOOOOCOO
a cui e ziua maine aaa?

Dai un party ceva?
party am avut vineri,cam repede da merge .da merge si unu luni,nu ma supar .eu oricum as tine-o numai in petreceri

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
Da, ca altfel o luam pe sus!!!!!!!!!!!!
Trebuie sa ude buletinu` !!!!!! acu e oficial cetatean !!!
da,asa e .la apa cu el .daca nu ies bine chiar ajunge in apa

Citat:
Anterior postat de DeathInVogue Vezi mesajul
prost dupa cum vezi m-am ingrasat 3 kg in vacanta...nu stiu inca daca am dat ceva jos avand in vedere ca incerc sa reduc numarul de calorii usor usor plus ca am reintrat in rutina...m-am cantarit iar cantarul arata la fel insa trebuie sa imi vina musafirii si stiu ca organismul retine apa
vreau sa ma apuc de sport dar cum sunt foarte lenesa am zis sa o iau usor...ma uitam la niste clipulete cu yoga...pare ok
lasa ca se duc ele nesuferitele de kg.pai poate ai mai slabit daca zici ca ai aceleasi kg dar vin musafirii.si eu am probleme cu sportul..nu imi prea e prieten .incearca niste aerobic,mie ala imi place cat de cat
choco, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]