View Single Post
  #7664 (permalink)  
Vechi 12 nov 2012, 20:11:42
ramo0215's Avatar
ramo0215 ramo0215 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
ramona nush cum ami pun ordine in ganduri si in suflet pt a putea tine o dieta ...munca ...mai mult sau mai putina
cand vin acasa ...tre bs fac si ordine in casa ...apoi sport?macare ...?deci uite ce haotic am scris cum pot duce ceva la bun sfarsit si in ordine cand nimik nu e sigur...plus si muca de ex o zii i fac de la 2 jum pana la 9 jum,maine poate fac de la 5-la 9 asta insemnand jumatate ed zii, poimaine liber, alta zii fac de la 8dim la 12 apoi revin seara...asta u consideri program organizat de munca...si problema e dak as stiii dar aflu mereu cu o zii inainte ce program am urmat zii(patroni neorganizati)asa sunt si zilele mele am innebunt de cap
poate as face mai cu intensitate sport dar am nev de tf sau insanity si nu mai pot copia inca o data video'urile ca ocupa spatiudeci mai incerc cu tae bo si bici dar pe bicicleta eu adormma tine treaza zgomotul groaznic de scartait care il scoatefac ce fac si incetinesc
numi place e urata
of incerc s tin o dieta ...si s fac sport in ciuda faptului ca nu am un orar fix de munca...acum tre s ies ...app de dieta mam gandit s merg pe principiile lui Montignac
e oke ...deci nu pleaca departe de alimentatie de care m'am agatza ,nu de mult, o data! revin mai tarziu sau maine :*
urat program ai..eu nu cred ca as rezista asa..de Montignac nu stiu nmk..eu tin hipocalorica..care este cea mai buna pt mn..sper pana de craciun sa ajung si eu la 60
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]