View Single Post
  #775 (permalink)  
Vechi 14 sep 2010, 08:49:39
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu... Flori V.

Citat:
Anterior postat de Ciucik Vezi mesajul
"Pleaca-si-ma-uita ......pleaca-si-ma-uita-not ....pleaca-si-ma-uita .....pleaca-si-ma-uita-not ...."
Of, greu Doamne, greu.......
Cantareata mea nebunica! Lasa ca nu o sa va uit, poate nu o sa mai stau asa mult si des cu voi, dar de uitat nu o sa va uit

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
neata Flori,

cum esti? ti-ai mai pus la punct lucrurile??? mai ai rabdare???
Hei! Scuze, de abia azi am intrat si pe la mine prin jurnal... Deocamdata nu am pus nimic la punct, umblu pentru acte. Si saptamana asta ma apuc si sa strang de prin casa, sa vad ce haine iau, ce haine las. E destul de dificil.... practic, las deoparte tot ce am aici , insa asta este. Rabdare mai am... ca nu vreau sa vina asa repede clipa in care am sa-i imbratisez pe ai mei de la revedere !

Citat:
Anterior postat de Elysee Vezi mesajul
Buna Flori, ce mai faci, gata bagajele?
Pe cand este plecarea, si unde anume mergeti? Hai ca eu am ramas in urma cu stirile , cand ai timp treci si pe la mine la o feliuta de tort Pupici si o seara frumoasa
Buna Elysee. Nu e gata nimic deocamdata, mai avem timp. Pe 9 octombrie plecam, in Anglia. Acum alergam de colo colo si incercam pe cat posibil sa ne intalnim cu toata lumea. Toti trag de noi sa ne vedem iar timpul e scurt si treaba multa . Hai ca trec si pe la tine, dar nu pap tort

Citat:
Anterior postat de Un Pai Roz Vezi mesajul
Neatza Flori mic!

Iti doresc o zi frumoasa!

Neata Alex! Esti o scumpa, saru mana mult pentru floricele, sunt superbe. Mai inveselesc putin casuta mea trista . Offf fetelor, e tare greu .
Mi-au mai venit si rusii si cred ca si ei imi dau starea asta asa urata, imi vine sa ma urc pe pereti azi
__________________
Jurnalul Flori