View Single Post
  #775 (permalink)  
Vechi 04 oct 2010, 12:53:24
mitzy's Avatar
mitzy mitzy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 167cm, 78.9kg
Mesaje: 1.759
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Neatza fetelor , mi'e si rusine sa va spun la cat m'ati incurajat, sunt cu moralul la pamant , mai am umpic si plang.
M'am cantarit de dimineata si cantarul a aratat decat cu 500g mai putin
V'am dezamagit , Mitzy iarta'ma , nu ai dc sa ma feliciti . Oare e de la gafa de ieri ? ma simt vinovata la maxim voi ati slabit zeci de kg si yo nu's in stare sa slabesc 5 kg amarate . Mi'e rusine de mine si cu mine ...
M'am si masurat si am scazut 2cm in talie si 1 la gamba .. dar nu ma alina . Sunt imposibila , stiam ca nu trebuia sa mananc ieri , fir'ar sa fie el de viciu.

Itssy, nu plange, nu dispera, este ffff bine 500 g pt inceput. Felicitari!!!!!!!!!!!!!!!trebuie sa te bucuri ca ai scazut jumatate de kg si nu ai pus in plus aceste 500gSi mai trebuie sa te felicit pt ce 2 cm scazuti la talie, bravo draga mea, continua, nu te lasa
mitzy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2102 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 811 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat