Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #7804 (permalink)  
Vechi 15 sep 2010, 22:05:01
anhelyto's Avatar
anhelyto anhelyto este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2010
Locaţie: tulcea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Personalizata
Date: 152cm, 61.1kg
Mesaje: 2.482
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna ralu ieri am vazut ca ai scris, dar atunci trebuia sa ies din casa. si nu am mai apucat sa iti raspund.
Pai ce sa fac... sunt tare obosita. am fost la tanti aia de dimineata unde lucrez lunea de obicei, si apoi la magazin. nu am stat azi nici 5 min pe scaun la magazin. iar am facut coliere. m-am enervat azi si m-am dus si i-am spus ca asa ceva nu se poate. pai sa fac si lanturi, si sa stau atenta la clienti, si sa ii servesc, si sa fac ordine, si sa ii fac lui lista cu produse stai asa nene ca azi am ajuns la capatul filmului m-am dus, i-am spus. sunt curioasa maine unde o sa fac colierele
Tu ce mai faci? cum e in concediu esti tot cu invatatul, nu?
eu asa obosita sunt ma dor toate. nu mai zic de spate
eu vizionez un film, imi fac unghiile....azi am fost la curs, am dat "teza", si am mai fost si la munca vreo 2 ore. apoi am venit home si am papat..si m-am apucat de curatenie in camera. am mutat pat, oglinga....cam tot. am lasat pt maine hainele ca nu mai puteam, si nici chef nu mai aveam.
nici nu simt ca sunt in concdiu.......si acum pe seara am avut pofta de ceva bun si mi-am luat o cioco amaruie.......tre sa vina rusii...am o stare atat de aiurea de vreo 2 zile...in general dimi...
nu am mai dat pe aici ca in ultimele 2 seri am dormit la iubi
__________________
[/URL]