View Single Post
  #7853 (permalink)  
Vechi 10 apr 2012, 15:34:36
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Da, evident, ce sa intelegi si tu, ca e o obligatie Am zis cu cel mai mare drag, nu mai interpreta atata(suntem amandoua campioane la interpretat gresit). Mi-am terminat sportul, am mai dat o sansa lui cardio party 1 si mi-a placut, eram eu prea "proaspata" atunci ca sa apreciez.

Dar cred ca am dat cam entuziasmata cu pumnul, ca ma doare un pic umarul stang. Sper, totusi, sa imi treaca
Suntem interprete?)
Super, cardio 1!Mie mi-a placut ala, muzica super!Dar nu l-am mai facut de mult, mi se cam taiase de el din cauza ca il faceam cel mai frecvent

Un pumn entuziastAsa eram eu aseara la sport, nu stiu cum si de ce, pentru ca eram seaca de energie la inceput, dar cand am trecut la sport, ah ce chef de dat aveam
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]