View Single Post
  #79 (permalink)  
Vechi 04 mar 2010, 12:19:00
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: O luna fara dulciuri!!!

Citat:
Anterior postat de mihaiomega Vezi mesajul
Buna tuturor,
Citat:
Anterior postat de mihaiomega Vezi mesajul

Azi se implineste la mine o luna fara dulciuri.

Sunt renumit pentru cantitatile uriase de dulciuri si de inghetata pe care le consumam zilnic. Puteam manca 3 table de ciocolata una dupa alta, sau 500 grame (1000 ml) de inghetata dintr-odata, iar seara daca nu aveam dulce eram nervos si agitat.
Felicitari Mihai pentru ambitie!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Neata fetelor, eu dau startul oficial astazi pt ca ieri cand am vazut topicul deja imi bausem nesquik-ul de dimineataDar gata!Astazi pe baricade...am inlocuit nesquik-ul cu un ceai de musetel si urmatorul pas este sa pap un mar.
Voi ce ati papat azi pana la ora asta?
eu nu am inceput prea bine dimineata, mi am facut 2 burgeri fish, nici nu au fost prea buni si au si o groaza de calorii....dar m au tentat ca aratau bine...
o sa am grija in restul zilei sa mananc mai sanatos...

E bine ca ne am strans mai multe, asa invingem mai usor tentatiile si perioadele grele....

Myra, tu esti o fata puternica din cate am vazut, trebuie sa rezisti....daca de obicei mananci ceva dulce in fiecare zi nu ar fi bine acum sa mananci de ex doar de 3 ori pe saptamana ? zic si eu... tu esti cu dulciurile cum sunt eu cu painea,....nu rezist sa nu mananc ...bine, ca acum am inlocuit-o cu altceva, dar asta-i alta poveste...
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.