View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 10 iun 2012, 12:48:53
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal Crisssy - ambitie, disciplina si muuulta rabdare

Citat:
Anterior postat de cris85 Vezi mesajul
Ciao Dia ,

Bine ai venit in casuta mea si multumesc frumos de aprecieri Cu dieta ce sa iti pove, merge destul de bine pana acum, mie mi se potriveste stilul pe care l-am ales, iar ambitie si rabdare am cat China (inca! ). Am vazut ca si tu ai renuntat de curand la Rina si personal mi se pare o idee buna sa revii la principiile d-nei Bilic si te felicit pentru asta :* .

Cred ca e mai bine pe termen lung si rezultatele se mentin garantat. O sa ne mai supere pe noi perioadele astea de platou care zici ca nu mai trec dar cu multa rabdare si sport draga mea o sa reusim Am remarcat ca ne-am propus acelasi target la aceeasi inaltime deci tre' musai sa tragem una de alta

Nunta o voi avea peste 3 luni jumate, mai precis in 7 octombrie. Am emotii de pe acum desi am cam rezolvat cu toate pregatirile Rochita mai trebuie sa se finalizeze, eu am decis sa o fac la comanda si mi-au facut schita exact cum o visam de mica

Te pup Dia si te mai astept pe la mine

Sa ai o zi frumoasa si mai ale odihna placuta
Ahaaa, chiar asa, nu observasem ca avem aceleasi "date"Surori de suferinta!Gata, nu mai scapi de mine
Suuuuper, ce ffrumos si ce emotionati trebuie sa fiti....Noi am reusit sa ne mutam impreuna dar de nunta inca nu stim prea multe, o sa mai dureze pentru ca e nevoie de banisori destul de multi....Important e ca suntem impreuna acum, nnunta vine si ea

Da, o sa raman la Hipocalorica, cred a e cel mai bine si mai sanatos SI ammai mult timp asa, RIna ma punea sa gatesc zi de zi....

Te pup, sa ai o zi minunata!Mai trec pe la tine!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]