View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 30 apr 2013, 16:27:30
LuliL's Avatar
LuliL LuliL este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 95kg
Mesaje: 126
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Singura in vacanta?!

Citat:
Anterior postat de bellajane Vezi mesajul

Eu sincer nu as pleca singura...
Dar daca tu vrei sa te relaxezi...si asa crezi k o sa fie bn...de ce nu...tu ai mai fost stii cum este.
Poate gasesti pe cineva pe acolo singurel singurel ...ca sa nu bei singura vinu'
O zi frumoasa!
De ce nu ai pleca singura? Care ar fi motivele? Sunt curioasa ce v-ar impiedica sa faceti o asemenea nebunie nevinovata. Cat despre vinul ala... am avut parte de o 'iubire' d'asta de-un sejur, tot prin Grecia. Grecii sunt frumusei foc, dar sunt si ei constienti de asta, astfel incat dupa ce ai baut vinul cu ei intr-o seara, a doua zi descopera o alta domniasoara dornica si trec la urmatoarea. Dar i-am facut eu cu ou si cu otzet chiar cand socializau cu niste domnisoare, sa se invete minte sa nu mai schimbe turistele ca pe sosete
__________________
Do not let what you cannot do interfere with what you can do
LuliL, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2571 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2054 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 763 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat