View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 13 dec 2010, 21:12:13
Strix Borealis's Avatar
Strix Borealis Strix Borealis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 dec 2010
Locaţie: Venezia, Italia
Vârsta: 35
Date: 156cm, 73kg
Mesaje: 14
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Bufniţei Polare

Alina82 - SALVE!

Mulţumesc frumos de întâmpinare şi de urări! Îmi cade incredibil de bine să văd că nici nu mi-am întins prea bine aripioarele de bufniţă pe-aici, şi deja lumea sare pe mine să mă primească numai cu vorbe bune! Săru'mâna mult de tot!

Cât despre motivaţie - sunt perfect de acord cu tine: fiecare trebuie să găsească ceva care să funcţioneze pentru sine! Sunt convinsă că vei reuşi să-ţi demonstrezi ţie însăţi că POŢI! Adică, normal că poţi! Doar eşti unda dintre Slăbuţe!

Mă bucur mult de tot că şi la tine există un el, mai ales dacă el-ul tău a avut maturitatea să te iubească şi să te vrea şi când aveai vreo 35 de kile mai mult (dacă am înţeles eu bine). Ăsta da bărbat, nu-i deloc de lepădat!

Şi eu am încredere că îmi voi păstra motivaţia - iar împreună cu toate fetele prietenoase de pe aici, vom reuşi să fim toate slăbuţe!
__________________
Ut ameris, amabilis esto! - "Ca să fii iubită, devino demnă de a fi iubită!" (Ovidius, Ars Amandi )

Vreau şi eu să devin demnă de a fi iubită! - Jurnalul Bufniţei Polare
Strix Borealis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1646 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1129 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]