View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 18 iul 2011, 00:03:45
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

in ceea ce priveste ingrijirea corporala...,
well, asta este cu totul si cu totul alta poveste... de mers la sala merg de mult. aici am sa scriu numai ce am facut incepand cu luna iulie, pentru ca atunci am inceput dieta si asa ar fi corect de apreciat
in luna iulie:
- am fost la sala pana astazi (inclusiv) de 8 ori... sper sa mai apuc inca de 8 ori sa merg.. au fost si zile in care chiar daca nu am fost la sala am facut eforturi sustinute, ca plimbari de cate 7 ore (am fost intr un parc de distractii) sau am facut curatenie sa zicem la nivel intens timp de 2-3 ore
- am ars in aceste 8 sedinte peste 3700 de calori
- am inceput sa folosesc creme anticelulitice
- si ieri mi am comandat un aparat de masaj... vacuum nu stiu cum, masaj anticelulitic

astept cu sufletul la gura ziua de 19 iulie, si mai important sfarsitul lunii... la rezultate spectaculoase nu ma astept in nici un caz (asta insemnand chiar si 2-3 kg) pentru ca am facut multe abateri, si practic mananc corect de pe 12 iulie...adica: montignac + sunt atenta la incarcatura glicemica a meselor
acestea fiind zise, dragul meu coltisor pe data viitoare , cu noi rezultate!
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].