Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #801 (permalink)  
Vechi 13 apr 2012, 08:33:52
souvenir1976's Avatar
souvenir1976 souvenir1976 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 apr 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Montignac
Date: 154cm, 56.5kg
Mesaje: 40
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de StefaniaXtr Vezi mesajul
Da Kristinna, mai era putin pana la intalnirea cu bebe. Pe data de 04.04.2012 am fost internata, iar pe 06.04.2012 la ora 8:00 am fost bagata in operatia de cezariana, la ora 9:00 iesea bebe de 3,700 kg, 52 de cm lungime si 40 saptamani de sarcina.
Ma bucur ca fetita ta ia in greutate.




Multumesc de incurajare. A fost o nastere destul de usoara, mai ales ca mi s-a facut anestezie totala. Mai nasol cu durerea de dupa nastere ca nu stiam ce nu ma doare (burta de la operatie, fundul de lainjectiile cu antibiotic sau mainile de la branule).



Felicitari Iki! Cred ca al tau baiat a venit inaintea baiatului meu. E bine ca e sanatos. Noua ne-au dat drumul acasa abia pe 11.04.2012, dupa ce s-au convins ei ca a fost totul ok si cu bebe si cu mami.




Draga Simonet, eu sunt bine, am deja un bebe superb care papa de la san si doarme cel putin 3 ore.
Felicitari, Steff! Bine ai venit in club! Sa-ti traiasca minunea!
souvenir1976, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1356 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 839 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat