View Single Post
  #81 (permalink)  
Vechi 20 ian 2011, 12:05:57
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de cricos Vezi mesajul
Maria felicitari pentru note draga mea!Esti tare!

Ana, ce faci pana la urma?Rina sau mai modifici ceva?
Si eu parca simteam ca am intrat in monotonie si parca ma saturasem de aceleasi mancaruri, dar...........tot gandindu-ma si la alte diete tot Rina mi se pare cea mai usoara si echilibrata.
Asa ca de 3 zile nu am abateri si sper sa o tin tot asa.

Claudia peste 4 zile reiei Rina?deci din 24 ian.?

Fetele vreau sa va zic ceva.
M-am apucat sa citesc psihologie.Mi-am luat 3 carti.Introducere in psihologie, Fundamentele psihologiei si Psihologia copilului.Citesc cand doarme fetita mea.E interesant.Cam greoi acum la inceput pana ma obisnuiesc cu termenii.

Si alta veste.Aseara am incheiat un antecontract de vanzare-cumparare.Ne cumparam casa.
Abia astept sa ne vina raspunsul de la banca sa putem achita restul pretului si sa ne apucam sa muncim la casuta noastra.

Adina eu zic ca e bun un iaurt de baut la proteine.
Cristina, felicitari pentru cele trei zile fara abateri! Parca tu nu mancai felia de paine de la pranz...la fel procedezi si acum?

Bravo, ca te-ai apucat de psihologie...e un domeniu extrem de interesant. Vrei sa faci si facultatea de profil?

Felicitari pentru antecontractul casei!!! Ma bucur pt tine! E tare bine sa fii la tine acasa!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].