View Single Post
  #8230 (permalink)  
Vechi 21 apr 2012, 21:48:03
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Am si eu si fire-sigur si jam..cred..ma luati si pe mine cu voi? plus ca nu stiu cu ce sa incep...Va poopacesc iubitele..noapte frumoasa
Iubita, incepe cu cateva sesiuni de jam si apoi te treci pe firenumai bine, te obisnuiesti cu miscarile si iti "aranjezi"conditia fizica
pupici daca nu mai stai,noapte buna!
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Fetitele ,va las si eu.......si sa stiti ca nu am vb asa ca sunt mama de fata..........am si baiat si eu niciodata nu ma voi purta cu nora asa,indiferent de cat de vrednica sau puturoasa ar fi.......Singura mea preferinta este sa nu fie fasonata......Hai,va pup,o seara buna!
Stiu ca tu ai si baiat si nu cred ca ai fi in stare sa te porti asa, indiferent daca ai fi avut sau nu si fata!Nu esti tu asa si se vede de la o posta!
Noapte buna,Rozel!Eu raman aici, mai am 13 ore de munca...
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]