Subiect: Ce ai face daca?
View Single Post
  #83 (permalink)  
Vechi 21 iun 2011, 14:00:32
Creizilup's Avatar
Creizilup Creizilup este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Fara excese!
Date: 158cm, 65kg
Mesaje: 943
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Ce ai face daca?

Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul
Mai intai as avea o discutie mai serioasa sa vad ce ganduri are...si in urma discutiei probabil ca tot impreuna ramaneam..
CAFD avionul in care calatoresti s-ar prabusi si u ai fi singurul supravietuitor?
Depinde unde s-ar prabusi. Daca ar fi in apa, nasol de mine, ca nu stiu sa inot Daca ar fi pe pamant probabil ca as astepta sa fim cautati, apoi daca vad ca astept degeaba, as incerca sa ajung in cea mai apropiata localitate, unde sa anunt ce ni s-a intamplat si de unde sa pot lua legatura cu familia mea.
Ce ai face daca, dupa muulti ani de relatie, descoperi ca iubitul tau a dus o viata dubla, cu o persoana pe care o cunosti si care frecventeaza acelasi cerc de prieteni?
__________________
A minute on your lips, forever on your hips!!!
Creizilup, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Creizilup, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2220 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1703 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1704 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat