Subiect: 62.5-56.5
View Single Post
  #83 (permalink)  
Vechi 16 feb 2010, 09:55:06
Caliope's Avatar
Caliope Caliope este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 37
Date: 176cm, 60.5kg
Mesaje: 3
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: 62.5-56.5

Stii ce fac eu cand imi este pofta de dulce? Pap o conserva de ananans, piersici, pere....in general ma satur dupa jumatate de conserva. Oricum, la mine ultima masa e pe la ora 5. Beau foarte mult ceai neindulcit, limonada fara zahar, apa plata.

Inainte beam 2l de Cola sau Pepsi pe zi si mancam cartofi prajiti cu friptura la 9.30 seara (atunci ne adunam toti acasa si gatea mama). Obisnuiam si sa devorez o ciocolata intreaga. Acum imi cumpar cand imi este posta, mananc un rand maxim si ii tot servesc pe cei din jur pana nu imi mai ramane nimic

De dimineata mananc ce gateste mama seara...fripturi la gratar si etc, la munca rontai pufuleti... cam jumatate de punga si seara (pe la 5-6) pap ceva usor: ori o salata, ori ananas, etc, depinde de ce mi-e pofta. Daca pana ma culc mi se mai face foame mai mananc o felie de cascaval sau de sunca, etc.

M-am obisnuit sa ma plimb o ora seara...asta pana sa vina frigul...de abia astept sa se incalzeasca iar sa reiau plimbarile. In rest, astept sa ajung la greutatea dorita si ma voi apuca de exercitii pentru a-mi tonifia muschii. Si, cu toate ca odata cu kg s-a dus si celulita, as face si niste masaj anticelulitic (mai am foarte putin pe fund si in interiorul coapselor)

Mi-a trebuit destul de multa ambitie ca sa ma abtin de la mancaruri, dar... sper sa rezist si in continuare. M-au ajutat si rochiile marimea S (36-38) pe care le purtam acum 2 veri. Nimic nu se compara cu senzatia pe care o am cand vad ca se inchide imediat fermoarul