View Single Post
  #8442 (permalink)  
Vechi 29 ian 2013, 14:42:20
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de nicoletaionela Vezi mesajul
Buna moni vreau sa te intreb dupa ce ai renuntat la dukan te-ai ingrasat?ai mai tinut perioada de consolidare?mersi
da, m-am ingrasat dupa dukan, desi am tinut consolidarea, si dupa ce am terminat multa vreme mi-a fost frica sa manac cartofi sau paste...am luat 2 kg in mai putin de o luna, si asta mancand cu grija, am vrut sa introduc treptat alimentele si asta mi-a adus + la cantar
Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Buna,fetelor .Va pup si va doresc o zi frumoasa si linistita

Am mai scapat si eu de 1,2 kg. .Usor ,usor ca la 38 de ani asa
Astazi fac peste cu sos de smantana,ciuperci si zeama de lamaie....pap fara paine
Mire, iubita felicitari si la mai mare, sa ne dai reteta mai in detaliu, suna bine
sper ca sotul tau e mai bine , sanatate
Citat:
Anterior postat de igrama Vezi mesajul
Legat de greutate, ma bucur ca am ajuns la greutatea dorita inainte de termenul care mi l-am stabilit.
Iolanda, te pup
imi pare rau ca ai sfarsit anul asa ...nic la mine n-a fost un happy end de 2012....insa mergem inainte...eu nu cred in superstitii de genul ca daca la inceput de an iti merge rau , asa va fi tot anul.....asa ca SPERANTA...
Te felicit pt greutate....m-am uitat la ticker ( asa cum obisnuiesc eu) inainte sa citesc ce ai scris, esti demna de toata admiratia sanatate, tie si familiei tale
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Acest membru apreciaza mesajul lui moni30:
igrama (29 ian 2013)