View Single Post
  #852 (permalink)  
Vechi 27 sep 2010, 10:23:38
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

[QUOTE=happygirldiana;343071]
in ce priveste caminul....nu,nu am loc unde vreau eu.asadar o sa stau in jegul in care am fost repartizata.mi-e sila!si mai sunt si bai comune.eu vroiam in caminul in care am stat pana acum pt ca are baie in camera( si nu pot sa merg la o baie comuna abia astept sa termin anul asta...drace...

Diana,stai linistita..si eu am reactionat la fel cand m-am mutat prima data intr-un camin cu baia si dusurile pe hol..sa nu mai vorbim ca stateam exact langa ghena...dar sa stii ca in afara de asta cred ca a fost cea mai frumoasa experienta de camin ever..oamenii sunt super..de viata..plus ca ne ajutam f mult cu orice..acorda-i o sansa..si crede-ma ca toti reactionam la fel cand stam in camine de genul...pt ca deh..fiecare e obisnuit de acasa,unde e baie frumoasa si unde miroase frumos etc etc...dar in camera iti poti aranja singura,dulapioare f misto gasesti la ikea(desi nu stiu daca exista in Craiova) sau in hipermarketuri...din astea mici si de plastic asa..eu am unul si imi pun in el lenjeria,sosetelele bijuterii,farduri etc etc..are vreo 4-5 sertarase...poti pune o carpetica pe jos(eu mi-am pus) da un alt aer camerei..daca o pastrati curata si ordonata...si crede-ma ca am stat si in camera cu igrasie..am sters toti peretii cu clor,i-am spalat am spalat peste tot cu clor sau domestossa moara microbii...usor usor ma aranjasem..mai era singurul impediment dusurile si toaleta pe hol..dar m-am obisnuit usor usor...nu mai fii trista..o sa fie bine,ai sa vezi
eu iti urez succes maxim in noul an universitar!!succes la colege de camera super de treaba(asta conteaza cel mai mult pt mine ) si spor la slabit in continuare!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]