View Single Post
  #854 (permalink)  
Vechi 27 sep 2010, 16:10:02
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

slabutele,am ajuns si eu acas dezamagita...am citit cuvintele voastre si citind aveam alta imagine in minte a caminului,mai frumoasa,dar nu e asa
am plecat la 7 de aici,catre Craiova,am plecat cam cu morcovu-n *** ,daca stiti vorba,si fara speranta...dar exact cand sa ies din oras,a inceput soarele sa iasa din nori si,ascultand piesa In venere veritas a celor de la Him-care urla de zor in ureche,mi-am spus ca trebuie sa am noroc si sa existe o mica speranta.in fine,am fost incrrezatoare.am ajuns la caminul in care am stat,am stat pe acolo vreo 3 ore,am asteptat,am vb cu niste prieteni sa vedem daca se poate ceva....rezultatul:NU!am fumat in tot timpul asta(ora 9:15-11:30) un pachet de tigari din cauza nervilor..macar a fost ceva care sa ma amuze si sa ma faca sa ma mai destind:m-am intalnit cu o fata cu care anul trecut am facut schimb de locuri si se uita la mine si spune:"blondo,ce-ai intrat asa la apa?hai,da repede reteta".si ea,Irina,e mai grasunica>vai ce m-am amuzat!)a fost cea mai haioasa,asa m-am mai vazut cu alte cunostinte si au remarcat ca am mai slabit(nu va mint,desi mie nu mi se pare ca se vede ceva,decat la fata ca am mai scapat de gusa_)dar deh...in stressu ala nu am reusit sa ma bucur prea mult de complimente
am mers in caminul 13 unde am loc,m-am cazat....e atat de populat incat nu era nimeni la cazari) am intrat in camera si....SOC!geamurile noastre de la camera sunt puse din bucati si ramele sunt dezlipite....o bucatica din masa e taiata,restul e mazgalita.si usa.....nici nu se inchide daca nu incui cu cheia de bai nu stiu nimic,...nu am avut curaj sa merg sa vad nici cheie nu am pt ca exista una singura,nu am gasit sa fac o copie,era inchis,asa ca duminica imi duc bagajele la risc,sper sa mai fie cineva in cameraper total...SUNT DEZAMAGITA!!!!rau.....mai ales ca e zona aia in tiganie si curtea caminului(caminelor,ca sunt 3 camine dintre care unu e de lux) e plina de caini x(

azidimineata am mancat lapte cu fulgi de ovaz,asta ca sa va spun si legat de dieta,sa nu va plictisesc cu plangerile mele,si apoi....am mancat abia cand am ajuns acasa,la 4.cina nu stiu cand sa o iau,pt ca am fost numai alergatura,de la un camin la altul...am mers azi...he he!!!!muuult!sport nici nu ma gandesc sa fac azi desi stiti ca nu am mai faacut de aproape o saptamana.dar sunt rupta.merg la iubitu sa am grija de el si sa vedem un film.maine promit solemn ca ma punpe treaba!ce naiba mai am doar o saptamana de stat acasa si de facut sport cum imi place mie

acum trebuie sa plec la iubitul dar la intoarcere promit ca stau de vb cu voi,va duc dorul!!!!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de happygirldiana; 27 sep 2010 at 16:14:15.