View Single Post
  #865 (permalink)  
Vechi 21 oct 2010, 12:39:29
zozolina's Avatar
zozolina zozolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 42
Dieta: 1200 calorii
Date: 165cm, 66.6kg
Mesaje: 1.564
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 13 ori in 12 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu... Flori V.

Buna iubita si un milion de scuze..nu m-am trinut de cuvant.............nu ti-am scris everyday..sper sa ma ierti...dar am scuze plauzibile...in ultimele 2 sapt am intrat doar sa dau un mic raport ..ca am fost prinsa..cu delia pe care am mutat-o la gradinita ca se plictisea la cresa..si la grad ise simte excelent si e laudata de educatoare ca e desteapta si ii merge mintea si na emotii..apoi a fost si racita..si eu sunt de cateva zlel si nu dorm noaptea..ma dor toate..mananc haotic..sapt asta nu am fost la tae bo..shame on me..da ma duc diseara...si vreau sa ma reapuc de abdomenele mele simple si eficiente...ahh..si am scos patut delieie din camera doarme pe canapea ..ca citez"Eu nu vreau sa mai dorm in patut de bebe vreau pat de copii"..deci pana ii fac coamnda pat =canapea buna cu saltea tare..a cazut de vre o3 ori pana acu da pe perne...tb sa ne apucam de scrisori pt mosu'na avem vreo 3 adrese..sa trimitem...mama,soacra , cumnata..si sorela ..4 deci..numa ca e e la lucreaza in capitala...vedem noi...ce sa mai zic..ma doare gatu de mor....aparut interviu cu mine ca si slabuta 2010..veryyyyyyyyyyyyy happy si emotionata
Acum sper ca sa ai timp sa intri macar asa putin ...imi e dor de tine...sincer..si sper ca sunteti bine amandoi..si ca in curand vom sta la o cafeluta virtuala cu mult lapte si putin zahar asa cum itti place tie...astept sa imi povestesti cum e ce faci..unde stai...cum e acolo...apropo am si eu o buna prietena care la fel ca si tine si-a dat demisia si a plecat...la bruxelles ....sotul la lasa t home...dar il cheaama acusi...e foarte incantata..de schimbare..si fff multumimta de decizia ei...
Te pupacesc tareeeeeeeeeeeeeeeeeeee de tot si Deliuta te pupaceste mult
__________________
Target great abs :http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...lina-2600.html