View Single Post
  #868 (permalink)  
Vechi 29 sep 2010, 13:23:31
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Florea Andreea Vezi mesajul
Acum plec la gradina botanica la o plimbarica....sper sa te prind cand revin.
Sa ai o zi frumoasa!
ce frumos....si eu am fost la o plimbarica,am fost la shopping,mi-am mai luat o perche de blugi albastri,ca majoritatea sunt negri.am vazut foooooarte multe camasi frumoase...dar de unde bani? sper sa gasesc ceva mai frumos la craiova sa nu imi ramana gandul la astea.acum beauun coldrex si ma intind in pat...sunt racita si ma simt rau,ma doare capul si sunt aievea,parca nu sunt pe planeta asta
Andu cel mai probail cand vii,daca nu sunt aici,citesc sau pur si simlu dorm,din dorinta de a ma linisti un picdar vreau sa ne intalnim sa mai povestim :-x
deseara esti acasa?eu nu ies in oras,sunt acasa,cu laptopul pe genunchi,in paturicasi am putea vb
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]