Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #870 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 11:01:58
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de Ana Tm Vezi mesajul

multumim frumos Laura
felicitari si pentru fetita din burtica ta (se pare ca e anul fetitelor )
oauu! 700 grame, noi avem 350 g, suntem un pic mai micuti
daca sunteti amandoi parintii inalti cu cine sa semene fetita?
sa fiti sanatoase amandoua
aveti timp sa cresteti Ana,prima mea fetita avea la 20 de sapt 325g iar la nastere a avut 2700g,deci nu sunteti mici.Intradevar conteaza foarte mult si conformatia parintilor,mai ales a mamei....important e sa fiti sanatosi greutatea se modifica ea.



Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Buna fetelor
Ana bine ai venit sa ai o sarcina usoara si o fetita sanatoasa si frumoasa
Iulia ma bucur pentru tine, cred si eu ca e frumoasa, ca doar cu cine o semana??? Inseamna ca fetita ta e voinica si va fi puternica. Inca are timp sa se intoarca.
Si noi am fost la medic, si avem 700 grame si cred ca lungimea e 44,4.....asta scrie in carnetel, nu stiu daca nu e prea lunga..si la mine e cu 2 saptamani mai lunga decat varsta sarcinii, si circumferinta abdomen e 18,4. La noi in continuare e sarcina joasa, foarte joasa, dar in rest totul e bine. Sa nu fac efort si sa ma odihnesc multttttt. Voi ce mai faceti?

puff ....inseamna ca la noi chiar a iesit circumferinta abdominala mai mare,eu cand am facut morfo aveam 22sapt si 3 zile iar circumferinta a iesit 19.16 corespunzatoare pentru saptamana 24 si 5 zile.Off trebuie sa repet anticorpi aia dar trebuie sa merg la bucuresti ca aici nu am incredere si pana ajung eu la bucuresti......Doamne nici nu mai stiu unde sa ma impart mai repede.
Răspuns cu citat