View Single Post
  #8773 (permalink)  
Vechi 02 nov 2012, 12:17:16
madalinafrincu's Avatar
madalinafrincu madalinafrincu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Puffoasa Vezi mesajul
Fetelor am avut o noapte de groaza. M-am trezit pe la 1 noaptea umeda pe pantaloni, nu uda, doar umeda ca la transpiratie, dar in nebunia mea la ora aia m-am speriat destul de rau, m-am spalat , m-am schimbat si am stat asa vreo 2 ore sa vad daca curge ceva. In prima faza am avut impresia ca mi s-a rupt apa, da acu ma gandesc ca ori am transpirat.. ori faceam pe mine
Dupa alea 2 ore, am adormit si am visat atat de urat de mai bine nu ma mai culcam... toate astea mi-au indus o stare de tot rahatul.
Abia astept sa treaca weekendul sa merg Luni la morfofetala.

Sper ca voi aveti o zi mai buna ca mine, va pup!
nu vreau sa te sperii dar trebuie sa mergi la dr. poate ai pierdut lichid amiotic......nu ai " studiat" umezeala? ar trebui sa iti dai seama, dar totusi mergi la medic, nu strica! sau suna l daca tot ai morfo luni, el isi poate da cu parerea daca e cazul sa te vada de urgenta sau poti astepta pana luni
__________________
Now or never!
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat