View Single Post
  #881 (permalink)  
Vechi 08 nov 2012, 23:19:35
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal supermire83

Citat:
Anterior postat de supermire83 Vezi mesajul
hmmm
am dat asa.... de la solduri 29.5 cm
de la burta 23.5 cm
din talie 19.5
si de la sani 25cm

nu pot sa zic ca s-a lasat.....am doar cate o vergetura pe maini, pe burtica n-am deloc, si pe picioare am vergeturi nu foarte mari....am doar vreo 3-4 mai maricele sus pe picior, dar in interior....bine dar de la picioare mai trebuie sa dau inca cativa centimetri, ca inca sunt pufoasa
oricum daca continui cu sportul sper sa se mai tonifice si pielea mai bine
pup
Buna seara scumpa
Azi am fost tot plecata, abia acum ajung pe la tine
O sa se tonifice musculatura, tot mai sexy o sa fi!!!! 100%

Si legat de constipatie si eu am avut mari probleme cu ea....cum mancasem multa branza slaba de vaci nu am mai iesit o saptamana, simteam ca plesnesc
si nimic nu-si mai facea efectul...am reusit sa ies doar dupa ce mi-a zis cineva sa beau o lingurita de ulei de ricin pe stomacul gol....intradevar e oribil, m-am tinut de nas si langa aveam o lingurita de miere sa nu simt asa tare gustul(e ulei...ori de care ar fi) si doar cu el am reusit sa ies...si pe urma vreo 2 sapt mancam zilnic un activia cu fibre si sa stii ca mi-am revenit f bine...acuma vezi si tu cat de constipata o sa fi.
La mine nimic nu-si mai facea efectul, nimic!!! Eram disperata
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui CCristina D:
supermire83 (09 nov 2012)